Українські родини проти усиновлення дітей одностатевими парами /02.03.2011/

Текст сюжету

image

Українські родини проти усиновлення дітей одностатевими парами. Батьки прийомних дітей та соціальних служб, які працюють із сиротинцями, зібрались 1-го березня під стінами Верховної Ради. Вони виступали проти ухвалення депутатами євро-конвенції, яка дозволяє геям та лез бійкам усиновлю вати сиріт. (Детальіне про мітинг >>)

Оксана Тупальська, журналіст. “Люди, що зібрались на мітинг переконані, що підписавши європейську конвенцію, яка дозволяє гомосексуалістам усиновлення, депутати Верховної Ради позбавляють сиріт можливості потрапити до повноцінних родин.”

Петро Дудник, батько 5-ти усиновлених дітей. “"Я за то, чтобы наших детей, которых в Украине не так много, всего-навсего 30000 детей-сирот, находящихся в детских учреждениях, могли усыновлять красивые, нормальные, здоровые украинские семьи. Почему мы должны отдавать наших детей кому-то, тем более “одностатевим шлюбам”?

Оксана Тупальська, журналіст."У Верховній Раді на пікет під вікнами з трибуни реагує Микола Томенко, каже, що голосуючи за конвенцію дозволяти усиновлення гомосексуалістам депутати не планували. Тому діти-сироти до геїв та лез бійок не потраплять.

Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України. “До нас звертаються, що Верховна Рада прийняла, що тепер уже можуть одностатеві шлюби усиновлювати наших дітей. Це теж не поширюється на Україну. Тобто важливо роз’яснити, позицію, в якій ми після цієї конвенції”.

Позиція тимчасова, пишуть на порталі українських гомосексуалістів. Та цитують зам директора держдепартаменту з питань усиновлення Оксану Філіпішину:
“Після конвенції залишилось внести зміни до Сімейного Кодексу і можливостей для усиновлення стане більше”.
Анна Довгопол, член кореспондент ради Гей-Форуму України. “Україні необхідно право на усиновлення дітей одностатевими парами, щоб обоє батьків, які виховують дітей і живуть як партнери, могли мати на нього однакові батьківські права. Наприклад, щоб у випадку недієздатності одного з батьків, інший чи інша могли приймати рішення що до дитини, питань спадку. Зрештою, щоб моя партнерка могла забирати мою дитину з дитсадка”.

Олександр Пастущак, працівник сиротинця. У його дитбудинку тринадцятеро сиріт: діти вулиці та жертви насилля в родині. Він каже, що якщо закон дозволить віддавати дітей геям та лес бійкам, в установі не будуть.

Олександр Пастущак, заступник директора центру соціальної опіки дитини.
“Я думаю, что изменение сексуальной ориентации, все-таки происходит вследствие каких-то определенных проблем. И безусловно эти проблемы будут переноситься на ребенка. Поэтому я не вижу никаких перспектив для нормального развития ребенка в таких семьях”.

Оксана Тупальська, журналіст."Хоч всиновлення гомосексуалістами Сімейний Кодекс забороняє, одностатеві пари уже почали звертатись до сиротинців”.

Оксана Тупальська, Віталій Кваша. ТВІ.Следующая новость: В Британии хотят заставить все религии одобрять гомосексуальные "браки"

Предыдущая новость: Массовый митинг и флешмоб против усыновления детей однополыми парами прошел у стен Верховной Рады(фото) 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".