РЕЗОЛЮЦІЯ учасників акції «Поставимо закон на службу сім’ї» (21 вересня 2011 року) /25.09.2011/

1. Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень здоров’я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність запровадження здорового способу життя (Преамбула Основ законодавства України Про охорону здоров’я).

2. Сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини. Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини (ст. 11, 12 Закону України Про охорону дитинства).
Держава має зобов’язання охороняти сім’ю, дитинство, материнство, батьківство, створювати умови для зміцнення сім’ї (ст. 51 Конституції України, ст. 5 Сімейного Кодексу України).
Держава встановлює відповідальність за порушення прав і законних інтересів дитини, заподіяння їй шкоди (ст. 4 Закону України Про охорону дитинства).

3. Пропаганда гомосексуалізму явище несумісне і вороже до охорони дитинства, інституту шлюбу та сім’ї. Це загроза конституційним правам і національній безпеці України.
Україна та її культура невід’ємні – це душа нації. Основою української нації є мораль та релігія. Пропаганда гомосексуалізму з точку зору релігії і моралі, історії і культури України – збочення та гріх, що знаходять суворий осуд в культурній спадщині народу, несумісні із сімейними цінностями та духовним відродженням країни. Культурна спадщина охороняється законом (ст. 54 Конституції України).

4. Пропаганда гомосексуалізму має своєю кінцевою метою смерть України як народу, етносу і держави в цілому.
Пропаганда гомосексуалізму – це популяризація анти-сімейних цінностей, нездорового способу життя, поширення моральної розбещеності, духовної деградації і фізичного збочення. 
Пропаганда гомосексуалізму – явище, рівноцінне пропаганді порнографії, алкоголізму чи наркоманії, і є порушенням прав людини як соціально-культурного члена суспільства.

5. Обов’язок Держави – це захист батьківства і материнства, здоров’я нації та її дітей.
Заборона пропаганди гомосексуалізму на законодавчому рівні, встановлення кримінальної відповідальності за дану діяльність – це запорука процвітання нашої нації, її фізичного та духовного здоров’я. Життя і здоров’я людини визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.  (ст. 1, 3 Конституції України).

МИ ВИМАГАЄМО зміцнювати і реалізовувати державну політику, спрямовану на захист інституту сім’ї, материнства, батьківства і дитинства. Кричущі проблеми сьогодення – розлучення, сирітство, аборти – потребують рішучого втручання законодавців і урядовців.
МИ ВИМАГАЄМО ухвалити Закон №8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)». Ним передбачається впровадження покарання за пропаганду гомосексуалізму в Україні. Пропаганда гомосексуалізму і як наслідок його поширення складає загрозу національній безпеці України. Адже це призводить до зростання епідемії ВІЛ\СНІД, руйнує інститут сім’ї і поглиблює демографічну кризу. А будь-яке діяння, яке складає загрозу національній безпеці, неодмінно має каратися. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".