Експерт:  Ювенальна юстиція несе небезпеки невиправданого втручання у життя родин /25.04.2012/

image Нещодавно в Ірпені пройшов круглий стіл на тему «Сучасні проблеми впровадження сексуального виховання, ґендерної політики та ювенальної юстиції в освітню систему України» у приміщенні Ірпінської міськради.
Учасниками виступили представники батьківської громадськості, керівники місцевих церков, начальники та працівники відділів освіти та молоді , спорту Ірпінської міської ради, заступник міського голови з гуманітарних питань.

Цікаві виступи експертів торкалися таких питань:
Руслан Кухарчук, Голова ВГО «Любов проти гомосексуалізму», підняв питання захисту сімейних цінностей в контексті сучасних подій. Так, основний спосіб пригнічення сімейних цінностей полягає у нав’язуванні т.з. прав секс меншин. Одним з найпопулярніших способів є гей-паради. Небезпека проведення останнього у травні 2012 у Києві повинна об’єднати всі просімейні та церковні кола щоб не допустити цей ганебний прецедент, а натомість, сприяти впровадженню цінностей сім’ї.

Марк Шимановський - канд. пед. наук, старший науковий співробітник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, завідуючий Центру здорового способу життя і профілактики ВІЛ/СНІДу в доповіді «Сучасні школярі: вибір між спокусою і здоровим способом життя» зауважив на тому, що моральні цінності не повинні бути вихолощені з освітнього процесу в школі, як це спостерігається в практиці сучасної європейської педагогіки

Олеся Жупник - магістр соціальної політики та роботи, експерт в області ґендерної політики та ювенальної юстиції говорила про негативні наслідки впровадження гендерної та ювенальної складової в українській освіті. На питання чи містить поняття «гендер» якийсь позитивний смисл експерт чітко зауважила на абсолютно маніпулятивній природі цього поняття і що він лише ускладнює розуміння ролей чоловіка та жінки. Аналогічно ювенальна юстиція несе небезпеки невиправданого втручання у життя родин, сприяє розриву стосунків між батьками і дітьми.

У своїх виступах представники духовенства отці Андрій Глущенко (УПЦ МП), Роман Романенко (УПЦ КП), пастори Микола Романюк (баптисти), Андрій Калінчук (п’ятидесятники), Олег Шумейко та Юлія Кульчицька (харизмати) однодушно підтримали експертів, висловили стурбованість через нав’язування небезпечних для духовності та моралі цінностей та готовність у єдності з сімейною громадськістю та органами місцевої влади стати на їх обороні. Священнослужителі підкреслили, що церкви повинні стати активними учасниками громадського життя своїх міст, щоб нести Божі цінності людям через соціальні проекти і програми.

За результатами круглого столу була прийнята Резолюція, яка допрацьовується з урахуванням пропозицій

Організатори:
Центр здорового способу життя і профілактики ВІЛ/СНІДу Інституту професійно-технічної освіти НАПН України
ВГО «Любов проти гомосексуалізму»
ВМГО «Національна організація скаутів України»
МГО «Перший крок»

ЛПГ 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".