Заява Руху ЛПГ щодо створення «Ради ЛГБТ організацій України» /18.02.2011/

Президенту України Януковичу В. Ф.
Копія: Міністру юстиції Лавриновичу О. В.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Всеукраїнська громадська організація Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» з великим занепокоєнням звертається до вас з приводу дій Міністерства юстиції України стосовно легалізації Всеукраїнської громадської організації лесбіянок, геїв, бісексуалів і тренсгендерних людей – «Рада ЛГБТ організацій України». Як відомо, вище зазначена організація створена для просування політичних інтересів спільноти сексуальних меншин, хоч і презентується це як правозахисна діяльність.

Тому вважаємо за необхідне звернути Вашу увагу на те, що:
- захист прав людини не може мати нічого спільного з захистом сексуальних збочень;
- введення гомосексуалізму до переліку дискримінаційних ознак на рівні з кольором шкіри та національності, є неможливим бо він не є категорією природного права;
- гомосексуалізм є набутим явищем і немає генетичної природи, його поширення зумовлене багатьма факторами, зокрема – пропагандою.

Зареєструвавши вище наведену громадську організацію, Міністерство юстиції зазіхнуло на суспільну мораль , релігійні цінності українського суспільства, інститут сім`ї. А відтак – це може призвести до невідворотних негативних наслідків для нашої країни! Особливо велика небезпека криється у пропаганді гомосексуалізму серед дітей та молоді! А «Рада ЛГБТ організацій України» планує займатися у тому числі й цим.

Також вкотре наголошуємо, що розповсюдження гомосексуалізму суперечить національним інтересам України з таких причин:

- призводить до поширення епідемії ВІЛ/СНІД;
- поглиблює демографічну кризу;
- руйнує інститут сім’ї, який є соціальним базисом існування держави;
- звужує конституційні прав громадян (батьків, матерів, дітей;
- знищує свободу віросповідання.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності всіх інститутів влади в Україні є захист моральності, утвердження в суспільстві сімейних цінностей, здорового способу життя, докорінне вдосконалення системи духовного, морально-етичного виховання, перш за все, молоді та дітей. Суспільна мораль, яка захищена законодавством і до якої відноситься християнська мораль, безкомпромісно вказують на гомосексуалізм як на зло, направлене проти Бога та людини. Всі релігійні організації в Україні, а також абсолютна більшість українського суспільства ніколи не змінять свого негативного ставлення до сексуальних відносин між особами однієї статі, а також до союзів на основі таких відносин!

Отже, дії органів виконавчої влади, які легалізували «Раду ЛГБТ організацій України» слід вважати антисуспільними та аморальними. Тому наполегливо просимо звернути Вашу увагу на порушене питання, ухвалити відповідні рішення і надати відповідь у встановленому законом порядку!

З повагою,
комітет ВГО Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму». 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".