Обращение Всеукраинской общественной организации Общественное движение людей с будущим “Любовь против гомосексуализма” /15.11.2010/

Генеральна прокуратура України
1011, м.Київ, вул.Різницька, 13\15

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі
04050, м.Київ, вул. Пимоненка 10-а

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
01034, м. Київ, вул. Прорізна, 2

Всеукраїнська громадська організація Громадський рух людей з майбутнім “Любов проти гомосексуалізму” висловлює обурення у зв’язку виходом сюжету Ольги Семак «Тіло як доказ. Закритий показ» у програмі «Вікна» на телеканалі «СТБ» 27 жовтня 2010 року.  Також слід зазначити що програма вийшла в ефір у середу о 22.00 год., тобто у прайм-тайм.
Матеріал «Тіло як доказ. Закритий показ» закликає до виготовлення порнографії та популяризує гомосексуалізм, як альтернативу норми, тому його показ є не тільки зазіханням на дорогоцінні для України сімейні цінності, а й спонуканням до порушення норм кримінального законодавства України. Своїми діями телеканал «СТБ» порушив норми українського законодавства щодо діяльності ЗМІ, Закон України «Про захист суспільної моралі», норми обов’язкової візуальної позначки класифікації відеопродукції та інші норми законодавства України. Комітет Руху ЛПГ занепокоєний тим, що телеканал діє всупереч правовому полю України, яке покликане захищати права неповнолітніх телеглядачів, а також інститут родини. Таким чином окремо взятий мовець протистоїть усій державній політиці щодо підтримки та захисту інтересів сім’ї та нацбезпеки. Слід зазначити, що поширення порнографії та демонстрація гомосексуальних стосунків та інших сексуальних збочень, а також висміювання християнських моральних цінностей, формує викривлену модель поведінки, що особливо небезпечно для дітей, підлітків та молоді, в яких психіка та життєві цінності знаходяться на етапі формування, чим суперечить державній політиці в сфері захисту суспільної моралі та національної безпеки України.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про захист суспільної моралі» основними напрямами державного регулювання обігу інформаційної продукції, що впливає на суспільну мораль, є: формування єдиної комплексної системи забезпечення захисту
моральних засад і утвердження здорового способу життя у сфері інформаційної діяльності, освіти та культури та недопущення пропаганди в електронних та інших засобах масової інформації культу насильства, жорстокості, поширення порнографії.
З огляду на вищесказане:

1. Просимо Генеральну прокуратуру України здійснити перевірку телеканалу «СТБ» на предмет порушення ним українського законодавства, а також притягнути до відповідальності посадових осіб телеканалу «СТБ». 
2. Вимагаємо від Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі провести перевірку на предмет порушення норм українського законодавства телеканалом «СТБ».
3. Вимагаємо від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення вжити заходи до телеканалу «СТБ», його керівництва та програмної служби, аби з’ясувати відповідальних осіб за показ сюжету «Тіло я доказ. Відкритий показ» у вечірньому прайм-тайм часі без відповідної маркування та притягнути до відповідальності посадових осіб телеканалу «СТБ» та винести попередження телеканалу «СТБ», аби не допустити подібних порушень в майбутньому на цьому та інших телеканалах.

Просимо усіх адресатів цього листа у встановлений законом термін повідомити Рух ЛПГ про результати його розгляду і відповідно вжиті заходи. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".