Резолюція мітингу на захист справжньої сім’ї /06.10.2010/

Резолюція мітингу на захист справжньої сім’ї

Хрещатик, м. Київ 2 жовтня 2010 року

Ми, учасники мітингу,

стверджуємо:

1. Справжня, натуральна, гетеросексуальна, традиційна, збудована на християнських принципах сім’я є дуже важливою умовою для індивідуального та суспільного благополуччя.

2. Пропаганда гомосексуалізму, гомодиктатура, сексуальна «просвіта» дітей, що веде їх до розбещення, ювенальна юстиція в частині ущемлення прав батьків на виховання дітей, гендерна політика в частині розмивання ролей чоловіка та жінки, аборти тощо є видами антисімейних технологій, які є руйнівними для особи, родини, суспільства.

вимагаємо:

3. За популяризацію чи пропаганду гомосексуалізму встановити кримінальну відповідальність, зважаючи на значні згубні наслідки для суспільства та загрозу національній безпеці держави.

4. Щоб всі вітчизняні відомства та іноземні структури (посольства держав, представництва, фонди тощо) негайно припинили впровадження антисімейних технологій; зокрема вимагаємо припинити організаційну та фінансову підтримку ЛГБТ-організацій, а також скасувати грантову підтримку впровадження в Україні системи ювенальної юстиції, гендерної політики та розбещуючої сексуальної просвіти в школах.

5. Наша мета – це щасливі справжні родини. Тому ми невідступно і послідовно будемо відстоювати і впроваджувати сімейні цінності в суспільстві, а також вимагати того, щоб всі державні органи влади здійснювали свою діяльність на користь натуральної моделі сім’ї.

ЛПГ 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".