Звернення Послу, Голові Представництва Європейського Союзу в Україні /25.09.2010/

Послу, Голові Представництва Європейського Союзу в Україні
Жозе Мануелу ПІНТУ ТЕЙШЕЙРА

Звернення

Вельмишановний Пане посол, висловлюю повагу Вам та Європейським Спільнотам, які Ви маєте честь представляти в нашій країні.
Нас не можуть не захоплювати досягнення європейців протягом останніх 500 років в економіці, політиці, культурній і духовних сферах; які заклали стандарти в бізнесі, науці та демократії, на які рівняються абсолютна більшість країн світу. З Європи пішов потужний рух Відродження та Реформації, результати яких надзвичайним чином вплинули на менталітет багатьох народів, збагатили світову цивілізацію.

Творчій геній європейців яскраво палав протягом століть, нажаль, … до останнього часу. І справа не зводиться лише до трагедій двох світових війн протягом 20 століття, і, як наслідок, відставання в економічному розвитку від США та деяких країн Азії. На нашу думку, щось негативне сталося з частиною еліти, яка не змогла примножити багату спадщину, отриману від своїх предків.

Приплітання до славних принципів братерства та свободи (основоположних стовпів існування європейських народів) деяких сучасних нашарувань, таких як визнання гомосексуальних партнерств, європейська практика у сфері гендерної політики, ювенальної юстиції, сексуальної просвіти дітей тощо є як глибоко дисонуючим по відношенню до культурних коренів, якими живилась сама Європа, так і абсолютно неприйнятними тут, в Україні.
Крім того, як свідчить неупереджена статистика, подібна політика закінчується неконтрольованими негативними наслідками в самій Європі – захищувана багатьма країнами ЛГБТ-спільнота стала головним джерелом інфікування на ВІЛ/СНІД, венеричні та інші захворювання, асоціальну, деструктивну поведінку (поширення наркоманії, алкоголізму, суїцидів).
З сумом мусимо відмітити, що подібна інформація вкрай малопомітна в європейському інформаційному просторі, що явно протирічить прагненню європейців жити в безпечному та вільному від цензури світі.

Що могло так сплюндрувати священні для жителів Старого континенту принципи?

Ми переконані, що саме гомосексуальне лобі відповідальне за спотворення інформаційного поля, за переслідування християн в Європі через свої релігійні переконання, встановлюючи при цьому сувору гомодиктатуру. Частина європейської еліти, що потрапила під їхній вплив, проводить політику нав’язування збочених деструктивних цінностей іншим народам Європи та світу. Гомосексуальне лобі як ракова пухлина на тілі Європейських спільнот «підставляє» Європу і ганьбить славну історію своїх предків.
Нам вкрай боляче спостерігати за цими процесами, але ще більше обурливо, коли подібна ідеологія протягується через різноманітні програми допомоги, фінансовані Євросоюзом в Україні.
Саме тому ВГО “Любов проти гомосексуалізму”, представники громадянського суспільства України, представники різних релігійних конфесій та поглядів протестують проти нав’язування Європейським Союзом українцям антисімейних соціальних технологій, зокрема пропагування європейськими парламентарями гомосексуалізму, що було закріплено Резолюціями № 1728 и Рекомендацією № 1915.

Зокрема, викликає обурення підтримка ЄС т.зв. “гендерних” законів, які, під приводом “турботи” про права жінок, сприяють втраті природних рис чоловіка та жінки, приводять до напруги у стосунках між чоловіками та жінками, сприяють збільшенню кількості гомосексуалізму, калічачи дітей та юнацтво.
Наскільки нам відомо, Представництво ЄС в Україні намагається запровадити проект “відновного” правосуддя за підтримки ЄС, який веде до безкарності малолітніх злочинців, і є частиною ювенальної юстиції, відхиленої українським парламентом у 2009 році.
Ми переконані, що подальше впровадження такої політики ЄС в Україні призведе до повної втрати позитивної репутації ЄС, руйнування спільного Європейського «дому», який ми всі разом, європейці, хочемо будувати!

Сподіваємось, що така ганебна політика по відношенню України, не є політикою більшості чиновників ЄС, і загальнолюдські і моральні цінності матимуть перевагу над проявами бажань гомосексуалістів.

Не забуваймо, що Європейське Співтовариство задумувалось і починало розбудовуватись Робером Шуманом та його однодумцями на християнських засадах!
Давайте разом не допустимо втрати наших спільних європейських християнських коренів і плекатимемо демократичне, процвітаюче, вільне від сучасних видів диктатур спільноту народів. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".