Звернення Міністру охорони здоров’я України /25.09.2010/

Міністру охорони здоров’я України
Митнику З.М.

Голові Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам
Черенько С.О.

Звернення

Висловлюємо Вам свою повагу як головним особам, уповноваженим державою забезпечувати здійснення державної політики у сфері охорони здоров’я народу України.
Значна частина просімейної громадськості стурбована тим, що під приводом програм з профілактики ВІЛ/СНІДу відбувається (як здається просімейній громадськості) використання державних коштів посадовими особами МОЗ не за призначенням, і, що найгірше, відбувається пропаганда сексу серед підлітків, що сприяє раннім позашлюбним стосункам, в тому числі розповсюдженні такого явища як гомосексуалізму.

Організація „Любов проти гомосексуалізму”, представники релігійних організацій, громадськості, батьки, протестують проти розпусної соціальної реклами, яка, до того ж, часто проводиться за державний кошт. Так, в якості „панацеї” від СНІДу пропагуються презервативи, разом з закликами до сексу. Наприклад станом на теперішній час розповсюджується соціальна реклама з закликами: «Зайдеш на каву..», «Подивимось кіно у мене вдома…», яка спрямована в тому числі на дітей у відповідності з вибраними носіями реклами (метро, біл борди).

Замість пропаганди збереження здоров’я через дотримання вірності і стриманості у стосунках, збереженню цнотливості, які завше були притаманні українцям, МОЗ зациклює увагу молоді на презервативах, реклама та розповсюдження яких має прямий провокуючий ефект на підлітків вступити в статевий звязок.

Замість проведення чіткої національної кампанії по збереженню репродуктивного здоров’я нації, МОЗ фактично виконує вказівки міжнародних організацій, займаючи позицію «моя хата скраю, я нічого не знаю». Як наслідок сьогодні річний бюджет на боротьбу із СНІДом досяг більше одного мільярда гривень. Кількість захворювань на СНІД зростає щорічно. І вперше з 2009 року різко збільшилась кількість захворювань в групі громадян - не ін’єкційних наркоманів. Це факт підтверджує неефективну роботу МОЗ України по запобіганні розвитку епідемії СНІДу в країні.
Прикро, що МОЗ активно співробітничає з організаціями, які не зацікавлені позитивних змінах в країні. Наприклад Фондом Елтона Джона, який через посередників фінансує програми в Україні. Його очільник, однин з лідерів світового руху гомосексуалістів - Елтон Джон, публічно закликав заборонити християнство. Тому ця скандальна організація видає різні посібники, які замість пропаганди здорового способу життя пропагуть гомосексуалізм.
Громадськість вимагає від Міністерства охорони здоров’я:

1) припинити пропаганду аморальної та дегенеративної поведінки під виглядом інформаційних кампаній по боротьбі із СНІДом
2) зайняти чітку державницьку позицію, спрямовану на збереження морального і фізичного здоров’я громадян України
3) першочергово провести заходи щодо забезпечення виконання чинного законодавства України в своїй діяльності.
Ми переконані, що подальше впровадження протиепідемічних програм, що чинять вплив на мораль, свідомість, поведінку (особливо в сексуальній сфері) людей тощо, можливе за участі та під ретельним контролем просімейних організацій.

Сподіваємось на розуміння і врахування наших вимог у подальшій діяльності Міністерства. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".