Звернення Надзвичайному і повноважному послу Канади /23.09.2010/

Надзвичайному і повноважному послу Канади
Пану Дж. Даніелю Карону

Звернення

Вельмишановний Пане посол, перш за все хочемо висловити повагу Вам та народу, який Ви маєте честь представляти в нашій країні.
Ми, просімейна громадськість, вдячні за всі позитивні аспекти у взаєминах між нашими народами, зокрема за те, що Ваша країна першою визнала незалежність України і завжди всіляко сприяла відстоюванню позиції нашої країни на міжнародній арені.
Проте є речі, які нас як представників просімейної громадськості вкрай засмучують. Ці речі пов’язані з тим, що Посольство Канади – головний спонсор програми створення в Україні т.зв. ювенальної юстиції.

Ми вважаємо, що Ювенальна юстиція – це система соціальних служб та спеціальних «дитячих» судів, яка надає чиновникам практично необмежені права щодо контролю над будь-якою родиною. У тих країнах, де вона діє, ювенальним чиновникам дозволено без ордера на обшук перевіряти квартири та будинки громадян, позбавляти батьківських їх прав на власних дітей за відсутність у холодильнику свіжих фруктів, або за невидачу кишенькових грошей, чи за «психологічний тиск», «експлуатацію» – крик на дитину, вимогу помити посуд. 

Крім того, завдяки даній системі, що дозволяє дітям до 18 років залишатися фактично безкарними, стрімко зростає підліткова та молодіжна злочинність, прикладом чого є Франція, «знаменита» в світі своїми молодіжними погромами та заворушеннями.

Законопроект введення ювенальної юстиції був відхилений Верховною Радою в 2009 році. У 2010 році під впливом громадськості Міністр Юстиції О.Лавринович відізвав свій наказ про створення міжвідомчої робочої групи по її запровадженню. 
Теорія та практика ювенальної юстиції піддана гострій критиці багатьма українськими педагогами, психологами, юристами, засуджена Українською Православною Церквою, та вірянами багатьох інших традиційних релігійних конфесій. Тим не менше, лоббісти намагаються протягнути деякі ювенальні технології під назвою «відновлювальної юстиції».

Наскільки нам відомо, Канада – країна, де незважаючи на високій економічний рівень життя, панує гостра демографічна криза, наявна висока злочинність, наркоманія, гомосексуалізм. І, тим не менше, здійснюються спроби нав’язати українцям свій негативний досвід, який в умовах української корупції та економічної кризи призведе до повного розвалу інституту сім`ї в Україні. Крім ювенальних технологій, Посольство Канади, зокрема, фінансує антисімейну газету „Гендер”, у якій піддає гострій критиці традиційні родини. 

Тому ВГО «Любов проти гомосексуалізму» разом з представниками наукових кіл, громадськості та різних релігійних конфесій рішуче виступає проти запровадження в Україні різноманітних анти сімейних технологій, що фінансуються Посольством Канади.

Зокрема, Уряд Канади фінансує запровадження в нашій державі гендерних програм, які, під приводом захисту прав жінок посилюють напругу в суспільстві, безпідставно збільшують кількість розлучень, та захищають права гомосексуалістів – т.зв. „трансгендерних людей”. Також, Посольство Канади – головний спонсор програми створення в Україні т.зв. ювенальної юстиції.

Тому ВГО „Любов проти гомосексуалізму” разом з представниками наукових кіл, різних релігійних конфесій, а також разом з іншими представниками просімейної громадськості рішуче виступає проти запровадження в Україні різноманітних антисімейних технологій та вимагає припинення втручання канадського посольства у внутрішні справи України.

Ми переконані, що подальше впровадження програм, що стосуються впливу на мораль, роль батьків та дітей в родині тощо, можливе під ретельним контролем батьків, просімейних організацій, на видноті у просімейної громадськості.
Сподіваємось на розуміння і врахування наших вимог у подальшій діяльності Посольства Канади в Україні. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".