Звернення Надзвичайному і повноважному послу Королівства Нідерландів /23.09.2010/

Надзвичайному і повноважному послу Королівства Нідерландів
Й.В. Пану Рональду Келлеру

Звернення

Вельмишановний Пане посол, перш за все хочемо висловити повагу Вам, Короні та народу, який Ви маєте честь представляти в нашій країні.
Ми захоплюємось досягненнями та мужністю Вашої нації. Адже з історії відомо, що характер жителів Нідерландів гартувався при опановуванні природних стихій, успішним відвоюванням суші у моря, доланням багатьох перешкод процвітанню країни. Ваші славні предки відомі як безстрашні мореплавці і відкривачі земель, як видатні науковці, підприємці, митці. Вони відіграли одну з провідних ролей у формуванні так званої протестантської етики праці, яка лягла в основу західного стилю підприємництва, з такими характерними рисами як чесність, ініціативність та методичність. Це одне з найславетніших досягнень пуритан, опосередковано визнане всім світом!!!
Проте є речі, пов’язані з Вами та діяльністю посольства Нідерландів на теренах нашої держави, які нас як представників просімейної громадськості вкрай засмучують.
Справа в тім, що ми занепокоєні поширенням останнім часом т. з «антисімейної» ідеології та відповідних технологій, які зокрема передбачають пропаганду гомосексуалізму, розмивання поняття справжньої сім’ї шляхом визнання одностатевих «сімей» тощо.
Нам відома як Ваша позиція з цього питання та активність посольства Нідерландів. Той вид демократії, який пропагується в нашій країні Вами, на наше переконання, грубо ущемлює права громадян на щасливу гетеросексуальну родину, а віруючих, як показує європейська практика, ущемлює у праві вільно сповідувати свої переконання, зокрема щодо біблійної оцінки гомосексуалізму як гріха. Фінансовані посольством заходи на підтримку ЛГБТ-спільнот в Україні, на нашу думку, це негативне втручання у внутрішню політику нашої держави в царині сім’ї та моралі.
Крім того, нас дивує, що значні негативні наслідки гомосексуальної поведінки (70% приросту серед ВІЛ/СНІД позитивних в Європі та США припадає на гомосексуалістів; вони здійснюють до 6 разів частіше суїциди навіть у лояльних до геїв державах, в середньому живуть на 10-15 років менше за алкоголіків, хоч і на тих же 10-15 років довше за наркоманів тощо) не знаходять відповідного висвітлення у західному суспільстві.
Зазначене наводить нас на думку про існування гомосексуального лобі, діяльність якого ми оцінюємо як деструктивну. Ми рішуче налаштовані боротися всіма законними засобами проти їхнього впливу в Україні.
Тому категорично вимагаємо припинити будь-яке співробітництво і підтримку ЛГБТ-спільноти в Україні.
Ми дуже шануємо Ваш народ, і прагнемо, щоб назва Вашої держави асоціювалась виключно з позитивними та моральними аспектами. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".