Заява благодійного фонду «Добробут» щодо показу програми «Зіркове життя. Зірки- геї» на каналі «СТБ» /11.12.2009/

Адресати:
Телеканал «СТБ»
Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі
Міністерство культури і туризму
Президент України В.А. Ющенко
Прем’єр-міністр України Ю.В. Тимошенко
Віце-прем’єр-міністр України І. В. Васюник
Голова Верховної Ради України В.М. Литвин

Благодійний фонд «Добробут» висловлює обурення через трансляцію програми «Зіркове життя. Зірки -геї» на телеканалі «СТБ» 09 грудня 2009 року. Канал не лише наважився видати в ефір прогаму, яка популяризує збочення та аморальну поведінку, але й зробив це у прайм-тайм – час, коли більшість сімей разом дивляться телевізор (о 19.10).

Показ цієї скандальної передачі є зазіханням на дорогоцінні для України сімейні цінності, тому що популяризує гомосексуалізм як альтернативу норми. Телеканал порушив норми українського законодавства щодо діяльності ЗМІ та Закон України «Про захист суспільної моралі». Ми занепокоєні тим, що відомий телеканал діє всупереч правовому полю України, яке покликане захищати права неповнолітніх телеглядачів, а також інститут родини. Таким чином окремо взятий мовець протистоїть усій державній політиці щодо підтримки та захисту інтересів сім’ї.

Слід зазначити, що демонстрація гомосексуальних стосунків між людьми формує викривлену модель поведінки, що особливо небезпечно для дітей, підлітків та молоді, в яких психіка та життєві цінності знаходяться на етапі формування.

З огляду на вищесказане:

1. Вимагаємо від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення посилити контроль за показом телеканалами фільмів і програмам з метою захисту прав телеглядачів у тому числі – неповнолітніх.

2. Вимагаємо від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації вжити заходи до телеканалу «СТБ», його керівництва та програмної служби, аби з’ясувати спосіб ухвалення рішення про показ передачі «Зіркове життя. Зірки - геї» та не допустити її демонстрації в майбутньому на цьому та інших телеканалах.

3. Просимо Генеральну прокуратуру України перевірити діяльність Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на предмет дотримання українського законодавства, яке регламентує її діяльність. Просимо здійснити перевірку телеканалу «СТБ» на предмет порушення ним українського законодавства, а також притягнути до відповідальності посадових осіб телеканалу «СТБ».

Просимо усіх адресатів цього листа у встановлений законом термін повідомити «Добробут» про результати його розгляду і відповідно вжиті заходи.

Президент благодійного фонду «Добробут»
О.В. Володін. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".