Юрист написав листа до Мінсім’ї України та пояснив, що вони – неправі (повний текст) /11.04.2007/

Міністерству України у справам сім’ї, молоді і спорту
Качора Тараса Володимировича

Надзвичайний гнів викликала новина про підтримку Міністерством України у справах сім’ї, молоді і спорту антисуспільних та антидержавних вимог сексменшин.


Ці вимоги є давно відомими в суспільстві і були вивчені юристами на предмет їх відповідності: Конституції України, чинному законодавству України і міжнародному законодавству, ратифікованому Україною. До політичних вимог сексменшин відносяться:


- легалізація громадянського партнерства для гомосексуалістів;

- визнання одностатевих «шлюбів»;

- законодавчого захисту гомосексуалізму як явища та гомосексуальних «сімей»;

- надання державної підтримки гомосексуальним «сім’ям»;

- законодавчого закріплення соціальних та економічних прав людей гомосексуальної орієнтації та одностатевих «сімей»;

- заборона дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації.


Задоволення цих вимог звузить конституційні права громадян України, передбачені статтями 24 та 54 Конституції України, порушить статті 22 та 64 Конституції України і автоматично призведе до конфлікту в суспільстві. Крім цього будуть порушені права громадян України передбачені Законом України «Про охорону дитинства», виникнуть протиріччя із Законом України «Про захист суспільної моралі», Сімейним кодексом України, «Загальною декларацією прав людини», «Конвенцією про права дитини», «Міжнародним пактом про громадянські та політичні права», нормативно-правовими актами Президента України та Кабінету міністрів України.


Таким чином, міністерство, яке підтримало антидержавні вимоги сексменшин зневажило Конституцію України і висловилось за порушення конституційних прав громадян. За такі дії винні посадові особи міністерства повинні негайно бути звільнені зі своїх посад, оскільки їх заяви можуть призвести до протестів громадян і втрати довіри до органів державної влади.


Пропозиція винести на суспільні слухання питання про легалізацію одностатевих шлюбів свідчить про відсутність у посадових осіб міністерства елементарної професійної підготовки. Я розцінюю спроби отримати у суспільства поради та роз’яснення щодо одностатевих шлюбів, як надзвичайну слабкість керівництва і кадрового складу міністерства. У зв’язку із цим я, як юрист і представник суспільства роз‘яснюю можливість легалізації так званих одностатевих шлюбів. В Сімейному кодексі України закріплено, що шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, тобто осіб протилежної статі, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. У зв’язку із цим сексуальні відносини між особами однієї статі не можуть називатись шлюбом або громадянським партнерством. Такі відносини, також не можуть бути зареєстровані, оскільки державна реєстрація шлюбу здійснюється для забезпечення стабільності відносин між жінкою та чоловіком, охорони прав та інтересів подружжя, їхніх дітей, а також в інтересах держави та суспільства. Враховуючи антисуспільну і антидержавну позицію сексменшин, їх відносини цілком справедливо не знаходять підтримки в законодавстві України. Вказаний висновок є точним, вичерпним і дає зрозуміти, що таке шлюб і для чого існує державна реєстрація шлюбу. Нездатність міністерства розтлумачити національне законодавство і зрозуміти мету державної реєстрації шлюбів вказує на його неможливість виконання функцій держави. Сподіваюсь, що всі працівники міністерства, які нині працюють в ньому не залишаться на своїх посадах, а саме міністерство буде реорганізоване. Вважаю, також, що міністерство повинно змінити свою назву, оскільки ганьба, яка знищила його репутацію буде знята у випадку зміни назви міністерства на іншу.


Абсолютно незрозумілим є те що міністерство, яке покликане захищати сім’ю, молодь і здоровий спосіб життя не тільки відрікається від своїх функцій, але вживає активних заходів, щоб зруйнувати ті напрямки державної політики, заради яких це міністерство було створене.


Для невігласів центрального органу виконавчої влади повідомляю, що чинним Указом Президента України „Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя” 15.03.02р. №258/2002 встановлено найпріорітетніші напрямки діяльності всіх міністерств, Кабінету міністрів України, інших органів державної влади, навчальних закладів, засобів масової інформації та правоохоронних органів. Якщо ви звернете увагу, то ці напрямки є найважливішими не тільки для окремого органу державної влади, а і для всіх інститутів держави. Цими загальнонаціональними напрямками діяльності є захист моральності, докорінне вдосконалення системи духовного, морально-етичного виховання перш за все молоді та дітей, захист прав та інтересів дитини, підвищення суспільного значення сім’ї, постійна турбота про підростаюче покоління, його виховання. Таким чином, Президент України визначив найголовнішу мету всіх інститутів влади в Україні, в тому числі для міністерств. Ця мета полягає у належному вихованні підростаючого покоління та подоланні катастрофічної демографічної ситуації в Україні, яка характеризується низькою народжуваністю і поширенням бездітності. В порівнянні із нею заява міністерства про підтримку вимог сексменшин є не просто протилежною державній політиці, а, навіть ворожою. Вона направлена на зруйнування сім’ї, моральності, і в кінці кінців на виродження нації.


Про непрофесійність посадових осіб міністерства вказує наступна заява: «потрібно враховувати необхідність легалізації одностатевих шлюбів з огляду на прийняті міжнародні документи, в яких з визнанням таких шлюбів пов’язують можливість вступу до європейського співтовариства». Хочу запевнити, що міжнародне законодавство, ратифіковане Україною вказує на відсутність зацікавленості міжнародного співтовариства у знищенні християнської моралі, на необхідність вживати обмежувальних заходів проти розпущеності (гомосексуалізм і лесбіянство), яка маскується під виглядом прав людини, здійснення особливої державної підтримки і захисту сім’ї. Таким чином, заява міністерства свідчить про протест проти існуючої державної політики, спрямованої на захист моральності, утвердження здорового способу життя і подолання катастрофічної демографічної ситуації в Україні. Замість цього міністерство поділяє ідею встановлення деструктивного (руйнівного) напрямку державної політики, спрямованої на порушення Конституції України, порушення прав громадян і виродження української нації.


Про свідомий намір встановити антисуспільний напрямок державної політики свідчить заява міністерства про розроблення державної програми, яка містить заходи по внесенню змін до діючого законодавства України. Подібна заява може свідчити про організовані дії посадових осіб, спрямовані на встановлення деструктивного напрямку державної політики та встановлення нової форми дискримінації. За активну підтримку цієї злочинної політики винні посадові особи повинні понести відповідальність, передбачену чинним законодавством.


У зв’язку із вищевикладеним представниками громадськості (юристами і журналістами) буде вжито рішучих і негайних заходів для опору проти злочинних дій міністерства.


Завідувач юридичного відділу громадського руху


“Любов проти гомосексуалізму”


Качор Т.В.


10.11.2006р. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".