Лист лідера руху “Любов проти гомосексуалізму” Кухарчука міністру закордонних справ Тарасюку /11.04.2007/

Міністру закордонних справ України Тарасюку Б.І.


Кухарчука Руслана Володимировича


Шановний Борисе Івановичу!


В друкованих засобах масової інформації, а також на телебаченні з’явилась інформація про те, що Міністерство закордонних справ України зробило офіційну заяву на підтримку антидержавних і антисуспільних вимог сексменшин в Україні. Зокрема в заяві сказано: “Вимоги відносно визнання в Україні одностатевих шлюбів між громадянами України або між громадянами України та іноземцями, законно здійснених в іншій державі, а також законно зареєстрованих за кордоном громадянських партнерств, в цілому не викликає заперечень”. Подібна заява свідчить про протест центрального органу влади проти існуючої державної політики, спрямованої на захист моральності, утвердження здорового способу життя і подолання катастрофічної демографічної ситуації в Україні. 


Замість цього міністерство поділяє ідею встановлення деструктивного (руйнівного) напрямку державної політики, спрямованої на порушення Конституції України, порушення прав громадян, встановлення дійсної дискримінації за сексуальною орієнтацією і виродження української нації. Про свідомий намір встановити антисуспільний напрямок державної політики свідчить офіційна заява про необхідність працювати над законодавством України для задоволення прав сексменшин. За активну підтримку цієї політики винні посадові особи повинні понести, щонайменше, дисциплінарну відповідальність, згідно Трудового кодексу України від 10.12.1971 р.


Про відсутність професійних знань у працівника (посадової особи), який підготував і розповсюдив вищевказану офіційну заяву на підтримку вимог сексменшин свідчать наступні слова: “Сподіваємось, що законопроекти, які стосуються заборони дискримінації на основі сексуальної орієнтації, і які передбачають кримінальну відповідальність за дискримінаційні дії, які знаходяться на розгляді Верховної Ради України, в найближчому майбутньому будуть прийняті”. Законопроект у трудовому праві №0913, про який вказано в офіційному повідомленні, не забороняє дискримінацію, а встановлює її. Ознаками дискримінації є: розрізнення, обмеження, надання переваг і примушування постраждалих від дискримінації до вчинення невигідних їм дій. Всі ці ознаки присутні у законопроекті №0913. Спроби вплинути на осіб, від яких залежить прийняття рішення по цьому законопроекту, свідчить про спонукання до вчинення антиконституційних дій.


Є інформація, що працівником, який підготував це офіційне повідомлення, є посадова особа департаменту соціальної і гуманітарної політики МЗС України.


Вказані заяви потребують рішучих заходів впливу щодо працівника, який зганьбив репутацію центрального органу влади. Згідно пп. 2 ч. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України, невідповідність працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації є підставою для звільнення із займаної посади.


Відсутність з боку міністерства заходів впливу щодо винних осіб, а також заходів щодо спростування інформації про підтримку політичних вимог сексменшин будуть свідчити про підтримку антидержавних і антиконституційних вимог сексменшин. 


У зв’язку із цим прошу:


  1. 1.  Провести службове розслідування для з’ясування обставин виникнення і розповсюдження вищевказаного офіційного повідомлення.

  2. 2. Спростувати інформацію про підтримку міністерством антидержавних і антиконституційних вимог сексменшин в Україні.

  3. 3. Притягнути винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

  4. 4. Повідомити про результати розгляду заяви і про вжиті заходи щодо працівника (посадової особи), який виступив від імені міністерства на підтримку антидержавних і антиконституційних вимог сексменшин в Україні.


Лідер громадського руху людей з майбутнім

“Любов проти гомосексуалізму”

Кухарчук Р.В.

09.11.2006 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".