Прес-реліз акції “Любов проти гомосексуалізму”, 15 вересня 2007 рік (укр.) /16.09.2007/

Прес-реліз

15 вересня 2007 р.

Встановити кримінальну відповідальність за пропаганду та популяризацію гомосексуальної поведінки вимагають учасники громадянської акції “Любов проти гомосексуалізму”, адже такі дії загрожують національній безпеці України. Відповідну Резолюцію вони ухвалили у суботу 15 вересня після проведення демонстрації і мітингу на Майдані незалежності. Документ буде направлений суб’єктам законодавчої ініціативи – Президентові України, прем’єр-міністру України та народним депутатам. Згідно Закону України «Про основи національної безпеки» громадський рух «Любов проти гомосексуалізму» має повноваження звертати увагу органів державної влади до небезпечних явищ і процесів, які мають місце в Україні. Серед таких небезпечних явищ, які загрожують суспільним інтересам, - гомосексуалізм і лесбійство та їх популяризація.

Протягом останнього року члени громадських організацій сексменшин, окремі журналісти, а також окремі посадові особи вжили активних заходів, спрямованих на поширення сексуальних збочень в Україні. Метою таких дій є формування в суспільстві толерантного ставлення до гомосексуалізму. Нині ця мета вже досягнута у кількох країнах Євросоюзу. Тепер там встановлюється режим гомодиктатури. У Великобританії, Голландії і Швеції вже обмежують свободу віросповідання і свободу слова заради захисту та поширення гомосексуалізму в суспільстві. Такий стан речей зобов’язує органи державної влади в Україні вжити негайних і рішучих заходів для припинення пропаганди сексуальних збочень в Україні. Це завдання носить стратегічний характер і має пріоритет у політиці національної безпеки України.

Одну із ключових ролей у моральній деградації суспільства, безумовно, відіграють засоби масової інформації. На сьогоднішній день в Україні існують щонайменше два спеціалізованих видання, які цілеспрямовано пропагують гомосексуальний спосіб життя. Інші українські ЗМІ, які розраховані на широкі верстви населення, час від часу поширюють інформацію, спрямовану на формування терпимого ставлення до гомосексуалізму. В них одностатеві стосунки показуються як нормальне явище. В українських ЗМІ прослідкується тенденція до неконтрольованого збільшення інформації, яка пропагує і заохочує громадян до одностатевого способу життя. Очевидно, що такому небезпечному процесу потрібно покласти край і не допустити подальшої пропаганди сексуальних збочень в державі.

Тому українська громадськість в особі руху людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» вимагає, щоб Президент України, Кабінет Міністрів та народні депутати стали гарантами ухвалення Закону, який встановить кримінальну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму. Цей документ має передбачати внесення змін та доповнень до Закону України «Про захист суспільної моралі», Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Закону України «Про телебачення та радіомовлення», Закону України “Про об’єднання громадян”, «Кримінального кодексу України».

Зокрема Кримінальний кодекс України покликаний забезпечувати громадський порядок. Тому до нього конче необхідно внести нову статтю, яка передбачуватиме кримінальне покарання за пропаганду гомосексуалізму. Найкращим для цього є розділ XII – «Злочини проти громадського порядку та моральності». Адже нині все українське суспільство перебуває в реакційному стані, який може призвести до масових акцій протесту проти пропаганди сексуальних збочень в Україні. Адже вони спочатку призводить до руйнації підвалин суспільства (духовних, моральних), а потім – до погіршення загального стану здоров’я населення. Як приклад, можна привести країни Євросоюзу, де неймовірне поширення гомосексуалізму призвело до духовної і моральної деградації корінних європейських народів, їхнього виродження, а гомосексуалісти стали першою та найбільшою групою ризику захворюваності на СНІД.

За чинного правового поля в Україні прогомосексуальні заклики сексменшин і чиновників залишаються безкарними, оскільки Кримінальний кодекс України не передбачає кримінальної відповідальності за ці дії. Тому громадський рух ЛПГ пропонує доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею, яка б встановлювала покарання за такі дії.

Щодо законодавчого регулювання діяльності засобів масової інформації, то є два закони, які забороняють поширювати шкідливу та небезпечну інформацію. Йдеться про Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» і Закон України «Про телебачення та радіомовлення». Громадський рух ЛПГ переконаний, що до цих законів необхідно внести доповнення, які повинні обмежити свободу слова ЗМІ в частині пропаганди гомосексуалізму на радіо, телебаченні і в пресі. На користь вказаних обмежень свідчить частина 3 статті 34 Конституції України, де сказано, що свобода слова може бути обмежена законом в інтересах національної безпеки і для охорони здоров’я населення. Громадський рух ЛПГ впевнений, що чимало засобів масової інформації в Україні зловживають свободою слова і зазіхають на національну безпеку держави та здоров’я населення. Вони всупереч інтересам суспільства і держави формують толерантне ставлення до гомосексуалізму.

Нині проблемою планетарного масштабу є епідемія СНІД, яка посилюється через поширення сексуальних збочень. Ця пандемія багато в чому спричинена мас-медіа, які заохочують людей до ведення небезпечного способу життя. Пропагуючи крайні форми сексуальної розпусти, українські ЗМІ створюють умови для поширення епідемії СНІДу в Україні. Щоб зупинити цей небезпечний процес, необхідно розробити відповідні імперативні норми, які заборонять українським мас-медіа пропагувати сексуальні збочення. 

Запропонувавши внесення змін і доповнень до низки законів, українське суспільство в особі громадського руху “Любов проти гомосексуалізму” прагне допомогти суб’єктам законодавчої ініціативи вдосконалити законодавство з питань національної безпеки. Згідно абз. 8 п. 4.1. Стратегії національної безпеки України, затв. Указом Президента України № 105/2007 від 12.02.2007 р., для удосконалення законодавства щодо національної безпеки потрібно усунути прогалини у чинних законах та інших нормативно-правових актах з питань національної безпеки і оборони. У зв’язку із цим, пропонуємо внести на розгляд Верховної Ради України 6-го скликання законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони пропаганди та встановлення відповідальності за пропаганду сексуальних збочень)».

Довідка
Громадський рух людей з майбутнім “Любов проти гомосексуалізму” (ЛПГ) започаткований восени 2003 року. Тоді вперше кілька десятків людей заявила свій протест намірам сексменшин провести показову ходу по Хрещатику. В решті решт активісти руху ЛПГ та представники інших громадських та релігійних організацій перемогли – демонстрацію збочення та аморальності заборонили. З тих пір щороку все більше і більше людей в Україні долучаються до руху “Любов проти гомосексуалізму”: його активісти поширюють інформацію про небезпеку та ненормальність гомосексуалізму та лесбіянства, беруть участь громадських акціях, телевізійних та радійних ток-шоу, проводять консультації, пропонують органам влади проекти рішень у сфері захисту родини.

ЛПГ. 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".