Страница 3 из 8       « Первая  <  1 2 3 4 5 >  Последняя »


Открытое заявление российских пятидесятников о пропаганде гомосексуализма /23.06.2011/

Российский объединенный Союз христиан веры евангельской (пятидесятников) считает для себя необходимым поддержать опубликованный на сайте Представительства Русской Православной Церкви в Страсбурге доклад «О праве на критическую оценку гомосексуализма и о законных ограничениях навязывания гомосексуализма».


Заяви учасників мітингу на захист сімейних цінностей та проти всиновлення українських дітей-сиріт одностатевими парами /24.03.2011/

Сімейна громадськість з великим занепокоєнням звертається до Вас з приводу поширених деякими ЗМІ маніпулятивних повідомлень, що начебто українських дітей дозволять всиновлювати одностатевим парам після ратифікації Верховною Радою України 15 лютого 288 голосами Європейскої конвенції про всиновлення дітей.


Заява Руху ЛПГ щодо створення «Ради ЛГБТ організацій України» /18.02.2011/

Всеукраїнська громадська організація Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» з великим занепокоєнням звертається до вас з приводу дій Міністерства юстиції України стосовно легалізації Всеукраїнської громадської організації лесбіянок, геїв, бісексуалів і тренсгендерних людей – «Рада ЛГБТ організацій України». Як відомо, вище зазначена організація створена для просування політичних інтересів спільноти сексуальних меншин, хоч і презентується це як правозахисна діяльність.


Обращение Всеукраинской общественной организации Общественное движение людей с будущим “Любовь против гомосексуализма” /15.11.2010/

Всеукраїнська громадська організація Громадський рух людей з майбутнім “Любов проти гомосексуалізму” висловлює обурення у зв’язку виходом сюжету Ольги Семак «Тіло як доказ. Закритий показ» у програмі «Вікна» на телеканалі «СТБ» 27 жовтня 2010 року.  Також слід зазначити що програма вийшла в ефір у середу о 22.00 год., тобто у прайм-тайм.


Резолюція мітингу на захист справжньої сім’ї /06.10.2010/

стверджуємо:

1. Справжня, натуральна, гетеросексуальна, традиційна, збудована на християнських принципах сім’я є дуже важливою умовою для індивідуального та суспільного благополуччя.

2. Пропаганда гомосексуалізму, гомодиктатура, сексуальна «просвіта» дітей, що веде їх до розбещення, ювенальна юстиція в частині ущемлення прав батьків на виховання дітей, гендерна політика в частині розмивання ролей чоловіка та жінки, аборти тощо є видами антисімейних технологій, які є руйнівними для особи, родини, суспільства.Звернення Міністру охорони здоров’я України /25.09.2010/

Социологи Американского центра по контролю и профилактике заболеваний выяснили, каждый пятый гомосексуалист, проживающий в США, является ВИЧ-инфицированным. Звернення Надзвичайному і повноважному послу Королівства Нідерландів /23.09.2010/

Ми занепокоєні поширенням останнім часом т. з «антисімейної» ідеології та відповідних технологій, які зокрема передбачають пропаганду гомосексуалізму, розмивання поняття справжньої сім’ї шляхом визнання одностатевих «сімей» тощо. Нам відома як Ваша позиція з цього питання та активність посольства Нідерландів. Той вид демократії, який пропагується в нашій країні Вами, на наше переконання, грубо ущемлює права громадян на щасливу гетеросексуальну родину, а віруючих, як показує європейська практика, ущемлює у праві вільно сповідувати свої переконання, зокрема щодо біблійної оцінки гомосексуалізму як гріха. Фінансовані посольством заходи на підтримку ЛГБТ-спільнот в Україні, на нашу думку, це негативне втручання у внутрішню політику нашої держави в царині сім’ї та моралі.


Реакция граждан Украины на Резолюцию ПАСЕ по поводу гомосексуализма /29.07.2010/

"Поддержка гомосексуализма и однополых браков является антигосударственной политикой, ведущей к разрушению института семьи, представляющей собой ячейку государства. Последствия гомосексуализма совершенно очевидны: это распространение СПИДа и низкая рождаемость, так как однополые браки не дают потомства. Как им можно отдавать детей для усыновления? Ведь они воспитают себе подобных. Следует отметить, что геями не рождаются, а становятся в результате развратного и аморального образа жизни”.Страница 3 из 8       « Первая  <  1 2 3 4 5 >  Последняя » 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".