Страница 1 из 8        1 2 3 >  Последняя »


Рух ЛПГ: проведення т.з. “маршів рівності” суперечить українському законодаству /10.05.2018/

Голові Київської міської державної адміністрації
Кличку В.В.

Шановний Віталію Володимировичу!


Заява Руху ЛПГ щодо т.з. «гей-парадів» в Україні /15.06.2017/

Ми, учасники громадського руху людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму», категорично засуджуємо будь-які заходи, спрямовані на пропаганду, популяризацію і унормування гомосексуальних стосунків. У тому числі – так звані «гей-паради», «КиївПрайди», «фестивалі квір-культури» та їм подібні активності.


Заява руху ЛПГ щодо спроб суттєво змінити зовнішній вигляд об’єкту культурної спадщини /26.04.2017/

Голові Київської міської державної адміністрації
Кличку В.В.

Шановний Віталію Володимировичу!


РЕЗОЛЮЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ «НЕ ВИРІЗАЙТЕ СІМ’Ю!» /19.04.2016/

Згідно з Конституцією України та міжнародними документами Держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту. Глибоку занепокоєність викликає той факт, що донині влада так і не визначилася зі стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Більш того, дії влади щодо інституту сім’ї за останні роки виглядають як некомпетентні й навіть ворожі.


Лист Яценюку щодо плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року /11.03.2016/

Шановний Арсенію Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у повазі!

Разом з тим маємо велике занепокоєння через деякі положення документа за Вашим підписом “Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року” № 1393-р — редакція від 23.11.2015. Тому ми звертаємось до Вас особисто як громадянська спільнота із проханням внести зміни до документу.


Лист Порошенку щодо петиції №22/000071 /18.09.2015/

Шановний Петре Олексыйовичу!
Хто ухвалив рішення про видалення з Вашого сайту петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму в Україні?


Відкритий лист щодо положень нової Конституції України /05.07.2015/

Щодо неприпустимості видалення з Конституції визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, а також щодо недопустимості появи в Конституцію нової дефініції «сексуальна орієнтація».


Лист Порошенку і Кличку щодо «КиївПрайду2014» /23.06.2014/

Просимо:
1. Публічно засудити плани і дії організаторів будь яких акцій на підтримку ідей гомосексуалізму.
2. Не допустити проведення в Україні так званого «КиївПрайду2014» та інших подібних заходів.


Резолюція Круглого столу «Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні» /30.12.2013/

20 грудня 2013, м.Київ

Ми, учасники Круглого столу: громадські організації, представники церков, культурні діячі, письменники, актори, телеведучі, режисери, співаки, науковці, журналісти, музиканти, представники державних інституцій – засвідчуємо єдність позиції щодо збереження у нашій державі традиційних сімейних цінностей та християнської моралі у суспільстві в цілому.


УВАЖАЙТЕ НАШИ ТРАДИЦИИ! Открытое письмо советнику Евросоюза г-ну Т. Хаммарбергу /20.11.2013/

В прошедший понедельник крупнейшая грузинская газета «Квирис палитра» («Палитра недели») опубликовала открытое письмо грузинской интеллигенции специальному представителю Евросоюза в Грузии Томасу Хаммарбергу. Письмо под заголовком «Уважайте наши традиции!» подписано такимиСтраница 1 из 8        1 2 3 >  Последняя » 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".