Страница 3 из 8       « Первая  <  1 2 3 4 5 >  Последняя »


Заява Руху ЛПГ щодо створення «Ради ЛГБТ організацій України» /18.02.2011/

Всеукраїнська громадська організація Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» з великим занепокоєнням звертається до вас з приводу дій Міністерства юстиції України стосовно легалізації Всеукраїнської громадської організації лесбіянок, геїв, бісексуалів і тренсгендерних людей – «Рада ЛГБТ організацій України». Як відомо, вище зазначена організація створена для просування політичних інтересів спільноти сексуальних меншин, хоч і презентується це як правозахисна діяльність.


Обращение Всеукраинской общественной организации Общественное движение людей с будущим “Любовь против гомосексуализма” /15.11.2010/

Всеукраїнська громадська організація Громадський рух людей з майбутнім “Любов проти гомосексуалізму” висловлює обурення у зв’язку виходом сюжету Ольги Семак «Тіло як доказ. Закритий показ» у програмі «Вікна» на телеканалі «СТБ» 27 жовтня 2010 року.  Також слід зазначити що програма вийшла в ефір у середу о 22.00 год., тобто у прайм-тайм.


Резолюція мітингу на захист справжньої сім’ї /06.10.2010/

стверджуємо:

1. Справжня, натуральна, гетеросексуальна, традиційна, збудована на християнських принципах сім’я є дуже важливою умовою для індивідуального та суспільного благополуччя.

2. Пропаганда гомосексуалізму, гомодиктатура, сексуальна «просвіта» дітей, що веде їх до розбещення, ювенальна юстиція в частині ущемлення прав батьків на виховання дітей, гендерна політика в частині розмивання ролей чоловіка та жінки, аборти тощо є видами антисімейних технологій, які є руйнівними для особи, родини, суспільства.Звернення Міністру охорони здоров’я України /25.09.2010/

Социологи Американского центра по контролю и профилактике заболеваний выяснили, каждый пятый гомосексуалист, проживающий в США, является ВИЧ-инфицированным. Звернення Надзвичайному і повноважному послу Королівства Нідерландів /23.09.2010/

Ми занепокоєні поширенням останнім часом т. з «антисімейної» ідеології та відповідних технологій, які зокрема передбачають пропаганду гомосексуалізму, розмивання поняття справжньої сім’ї шляхом визнання одностатевих «сімей» тощо. Нам відома як Ваша позиція з цього питання та активність посольства Нідерландів. Той вид демократії, який пропагується в нашій країні Вами, на наше переконання, грубо ущемлює права громадян на щасливу гетеросексуальну родину, а віруючих, як показує європейська практика, ущемлює у праві вільно сповідувати свої переконання, зокрема щодо біблійної оцінки гомосексуалізму як гріха. Фінансовані посольством заходи на підтримку ЛГБТ-спільнот в Україні, на нашу думку, це негативне втручання у внутрішню політику нашої держави в царині сім’ї та моралі.


Реакция граждан Украины на Резолюцию ПАСЕ по поводу гомосексуализма /29.07.2010/

"Поддержка гомосексуализма и однополых браков является антигосударственной политикой, ведущей к разрушению института семьи, представляющей собой ячейку государства. Последствия гомосексуализма совершенно очевидны: это распространение СПИДа и низкая рождаемость, так как однополые браки не дают потомства. Как им можно отдавать детей для усыновления? Ведь они воспитают себе подобных. Следует отметить, что геями не рождаются, а становятся в результате развратного и аморального образа жизни”.


ДЕКЛАРАЦІЯ християнських Церков України щодо гомосексуалізму /03.07.2010/

Від імені очолюваних нами християнських Церков, які входять до Наради представників християнських Церков України, з метою засвідчити засновану на Слові Божому – Біблії та принципах християнської моралі спільну позицію християнських Церков України щодо гріха гомосексуалізму, проблеми його пропагування в суспільстві та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств), декларуємо наступне:


Обращение участников Днепропетровского марша «Праздник семьи» к органам власти /20.06.2010/

Мы отстаиваем традиционный брак, семью и ценность каждого человека. Мы желаем, чтобы Украина ассоциировалась не с тенденцией самоуничтожения, а с культурой сохранения духовных, этических и моральных ценностей. Мы считаем, что руководство Украины в центре и на местах должно не на словах, а на деле всемерно отстаивать институт традиционной семьи, защищать его от попыток извращения в угоду политическим или экономическим интересам отдельных группировок и сообществ.Страница 3 из 8       « Первая  <  1 2 3 4 5 >  Последняя » 
 

Правда ли, что предрасположенность к гомосексуализму определена генетически? Поддается ли гомосексуальная ориентация изменению? Что делать, чтобы не допустить развития у ребенка гомосексуальной ориентации? Что делать, если сталкиваешься с пропагандой гомосексуализма или случаями сексуального насилия над детьми? Почему христианство считает гомосексуализм грехом?

За жизнь, свободную от извращений!

Впервые я столкнулся с гомосексуальными отношениями, когда был ребенком. Тогда я стал свидетелем извращенных сексуальных отношений между старшими ребятами.

Я ненавидела жизнь и себя в ней

Сколько себя помню, все детство сравнивала себя с братом, хотела быть такой, как он, чувствовала, что я всего лишь «девочка», поэтому не такая полноценная.© Официальный сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".
При использовании любых материалов сайта на веб-ресурсах гиперссылка (hyperlink) на www.love-contra.org обязательна; в печатных изданиях этот источник указывать как сайт Love-Contra.org; на телевидении и радио этот источник указывать как сайт движения "Любовь Против Гомосексуализма".